Casa Refugio Da Paz Villa
A hegyre kilátást nyújtó 1 hálószobás Casa Refugio Da Paz Villa Lumiar vendégeit a hozzávetőlegesen 3 km-re található Poço Feio meglátogatására invitálja.
A Mosaicos Portella 2 km-re, míg a Mercado Moura autóval körülbelül 10 méterre van az 1 fürdőszobás villától.
A fürdőszobai felszerelések külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak.
A Lumiar városi ingatlan teakonyhát, valamint étkezőt kínál a főzéshez és étkezéshez. A konyhában hűtő, sütő és konyhai edények is elérhető.
- Helyi látnivalók
- Templo Presbiteriano1,9 km
- Mercado Moura1,8 km
- Cachoeira Poço Belo3,3 km
- 1a Igreja Batista em Lumiar1,7 km
- Sociedade Musical Euterpe Lumiarense1,9 km
- Mosaicos Portella2,5 km
- Poço Feio1,8 km
- Repülőterek
- Macae98 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
Szoba felszereltsége
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Refugio Da Paz Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Refugio Da Paz Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casa Refugio Da Paz Villa?
A Casa Refugio Da Paz Villa kapacitása 3 főig terjed. - ❓
A Casa Refugio Da Paz Villa konyhával berendezett?
A Casa Refugio Da Paz Villa felszereltségéhez tartozik egy konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a nyaraló vendégei vagyunk?
Lumiar nevezetességei közé tartozik a Poço Feio és a Mosaicos Portella, amelyek 3 km-re, illetve 2 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Mercado Moura (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.